16-İnç 4K OLED Ekranlı Acer Swift Edge Dizüstü Bilgisayar Hindistan’da Piyasaya Sürüldü: Tüm Detaylar

16-İnç 4K OLED Ekranlı Acer Swift Edge Dizüstü Bilgisayar Hindistan’da Piyasaya Sürüldü: Tüm Detaylar

16-İnç 4K OLED Ekranlı Acer Swift Edge Dizüstü Bilgisayar Hindistan’da Piyasaya Sürüldü: Tüm Detaylar

Acer Swift Edge Perşembe günü Hindistan’da piyasaya sürüldü. Dünyanın en hafif 16 inç OLED dizüstü bilgisayarı olduğu iddia ediliyor ve Acer, dizüstü bilgisayarı yüzde 20 daha hafif ve normal alüminyumdan iki kat daha güçlü bir alüminyum alaşımdan ürettiğini söylüyor. Şirket, Acer Swift Edge’in 12,95 mm kalınlığında ve yaklaşık 1,17 kg ağırlığında ultra taşınabilir bir tasarıma sahip olduğunu söylüyor. Bu dizüstü bilgisayar, 4.7GHz’e kadar turbo saat hızına sahip sekiz çekirdekli AMD Ryzen 7 6800U işlemci tarafından desteklenmektedir.

Hindistan’da Acer Swift Edge fiyatı, bulunabilirlik
Acer Swift Edge, tek 16GB RAM + 1TB SSD depolama yapılandırması için 124.999 Rs olarak fiyatlandırılmıştır. Bu Acer dizüstü bilgisayar Acer Hindistan mağazasında ve Amazon’da listelenmiştir ve yakında ülkede satışa sunulacaktır. Yalnızca Olivine Black renginde sunulmaktadır.

Acer Swift Edge özellikleri, özellikleri
Yeni piyasaya sürülen dizüstü bilgisayar, 400 nit’e kadar parlaklığa sahip 16 inç 4K (3.840×2.400 piksel) OLED ekrana sahip. Acer Swift Edge, 2.7GHz temel saat hızına ve 4.7GHz’e kadar turbo saat hızına sahip sekiz çekirdekli AMD Ryzen 7 6800U işlemciye sahiptir. Ayrıca entegre AMD Radeon grafikleri de bulunmaktadır. Bu Acer dizüstü bilgisayar 16GB LPDDR5 RAM ve 1TB PCIe Gen 4 NVMe SSD depolama alanına sahiptir. Ayrıca, daha fazla güvenlik için bir güç düğmesi / parmak izi sensörü ile birlikte bir Microsoft Pluton yonga seti de bulunmaktadır.

Acer Swift Edge, Full HD web kamerası ve çift stereo hoparlör ile donatılmıştır. Düşük ışık koşullarında mükemmel görüntü kalitesi için Temporal Noise Reduction (TNR) teknolojisine sahiptir. Dizüstü bilgisayar ayrıca, gelişmiş bir görüntülü arama deneyimi sunduğu iddia edilen AI Gürültü Azaltma teknolojisine sahip Acer PurifiedVoice özelliğine de sahip. Çoklu dokunmatik dokunmatik yüzeye ve uluslararası dil desteğine sahip arkadan aydınlatmalı bir klavyeye sahiptir.

Acer Swift Edge 24.23×35.67×1.29cm boyutlarında ve şirkete göre yaklaşık 1.17kg ağırlığında. Bir USB Type-C Portu, Power-off şarj destekli bir USB 3.2 Gen 1 Portu ve bir USB 3.2 portu bulunuyor. Dizüstü bilgisayar ayrıca Wi-Fi 6E ve Bluetooth v5.2 kablosuz bağlantıyı da destekliyor. 65W USB Type-C hızlı şarj desteğine sahip 54Wh pil bulunmaktadır. Acer’a göre 64-bit Windows 11 Home üzerinde çalışıyor ve sertifikalı bir Windows Secured-Core PC.