Vitamin detox işlemi yaptırmayı düşünüyorsanız dikkat! bu yazıyı okumadan karar vermeyin!

Vitamin detox kırışıkları gidermeyi hedefleyen bir uygulama değildir. İşlemin öncelikli amacı cildi yenilemek ve tazelemektir. Kalitesi artan cilt beklentileri zaten karşılar. Canlı ve parlak bir cilde sahip olmak istiyorsanız bu uygulama ile harika sonuçlar yakalayabilirsiniz.

Sonuçlar tabi ki kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Kişinin cilt yapısı, genetik mirası burada önem kazanmaktadır. Uygulama sonuçlarında etkili olan diğer bir faktörse yaştır. Sizinde taktir edeceğiniz gibi 50 yaş ile 30 yaş arasında farklı sonuçlar gözlemlenir.

Baştada ifade ettiğimiz gibi bu uygulama botox gibi kırışık açmaz. Fakat ihtiyacı olan vitaminlere kavuşan cilt ince çizgileri bu işlemle birlikte yok eder. Etkisi ise yaklaşık bir yıl devam eder.

Konuyla ilgili yaptığımız araştırmalara göre vitamin detox işleminde İstanbul’daki bir estetik ve güzellik merkezindeki uygulamalar oldukça başarılı sonuçlar yakalamış. Söz konusu merkezde bu uygulamayı yaptıranların neredeyse hepsi sonuçlardan fazlasıyla memnun. Fiyatlara gelince uygulama fiyatı birçok kişinin ulaşabileceği bir rakam.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir