Game of Thrones 8. Sezon fırtınası tüm dünyayı kasıp kavuruyor. Game of Thrones 8. Sezon nasıl ve nereden izlenir? İşte yeni sezon heyecanı!

Game of Thrones 8. Sezon 2. Bölüm ile izleyiciyi heyecanlandırdı. Dizinin tutkunları yeni sezon için nefesleri tutarken, beklenen gün geldi çattı. Sevilen dizinin ilk bölümü yayımlandı. Heyecanın doruklarda olduğu ilk bölüm dünyanın ilgi odağı oldu.

Game of Thrones 8. Sezon 2. Bölüm Nasıl izlenir?

GoT fırtınası sezonu açtı. Dizinin birinci bölümü 14 Nisan 2019 tarihinde seyircilerle buluştu. Game of Thrones 8. Sezon 2. Bölüm ise 22 Nisan 2019 tarihinde ekrana geldi. Sezonun 2. Bölümü Dijitürk ve HBO’da yayımlandı.

GAME OF THRONES 8. SEZON 3. BÖLÜM FRAGMAN İZLE

Game of Thrones 8. Sezon 2. Bölümde Yaşananlar

GoT 8. Sezon 2. Bölümde Daenerys tarafından ifade edilen cümleler ortamın bir anda buz kesmesine neden oluyor. Daenerys “Cersei’ye asla güvenmemeliydin” diyor. Sansa’nın cevabı ise ““Sen de güvenmemeliydin” oluyor. İkilinin arasında geçen bu konuşma gerginliğin artmasına neden oluyor.

Game of Thrones 8. Sezon 3. Bölüm Ne Zaman yayımlanacak?

Game of Thrones 8. Sezon 3. Bölüm için geri sayıma başladı. yeni sezonun üçüncü bölümü 28 Nisan 2019 tarihinde yayımlanacak. Bölüm tam 1 saat 22 dakika sürecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir