Altın piyasası güne hızlı bir giriş yaptı. Vatandaş güncel altın fiyatlarını merak ediyor. Peki, bugün altın kaç lira oldu? Çeyrek altın, yarım altın ve gram altın ne kadar? İşte detaylar…

Altın Fiyatları Düşüşte

Altın fiyatları küçük büyük tüm yatırımcının dikkatini çekerken, fiyatlar bugün düşüş eğilimine devam etti. Sarrafiye grubunda yer alan altınların fiyatları farklı oranlarda geriledi. Çeyrek altın fiyatındaki azalış yüzde 0,46’yı buldu. Gram altın ise fiyatını yüzde 0,14 geriye çekti. Azalış yönlü hareketleri değerlendirmek isteyen yatırımcı altın alışverişlerine hız verdi. İşte en güncel altın fiyatları…

Gram Altın 26 Şubat Salı Kaç TL?

Altının gram fiyatı yüzde 0,14’lük düşüş sonrasında satış fiyatını 226,07 liraya çekti. Aynı gerileme alış fiyatı içinde uygulandı. Buna göre gram altının alış fiyatı bugün 226, 04 TL oldu.

Çeyrek Altın Bugün Ne Kadar?

Küçük yatırımcının vazgeçilmezi olan çeyrek altın bugün alışta 361,38 lira. Çeyrek altın satışta ise 369,52 liradan işlem görüyor.

Cumhuriyet Altın Bugün Kaç TL?

Altın denince ilk akla gelenlerden olan cumhuriyet altını bugün Kapalıçarşı piyasasında bin 500 TL’den alınıyor. Satışlarsa bin 515 Liradan devam ediyor.

Yarım Altın Fiyatı!

Yarım altın almayı düşünüyorsanız bugünün fiyatı yüzde 0,46 oranında geriledi. Düşüş sonrasında yarım altın 739,05 liradan alıcı buldu. Alış fiyatı ise şu anlarda 720,49 seviyesinde!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir